• Majstrovstvá školy v pingpongu 2022 🏓

• Stáva sa už tradíciou, že v priebehu Európskeho týždňa mobility organizujeme na našej škole Majstrovstvá školy v pingpongu (hrá sa drevenými raketami bez poťahov). Do tohtoročných sa zapojilo viac ako päťdesiat žiakov a žiačok, ktorí v priebehu hodín telesnej výchovy, počas prestávok alebo aj po skončení vyučovania bojovali o postup do záverečného finálového turnaja. Ten sa uskutočnil v piatok 23. septembra za účasti ôsmich chlapcov a štyroch dievčat, ktorí po zápasoch v skupinách zviedli záverečné boje o konečné umiestnenie. V dievčatách si titul majsterky školy vybojovala Tamara Sládková z 8. C pred Alicou Čmikovou 8. A Júliou Petrovičovou 6. B. Na nepopulárnom štvrtom mieste skončila najmladšia účastníčka finále, Viktória Plakinger z 5. B triedy. V kategórii chlapcov sa prekvapujúcim, ale zaslúženým víťazom stal Michal Michna z 9. A triedy pred Bohušom Papšom 9. C Richardom Vodičkom 8. A. Štvrté miesto ostalo pre Matúša Valoviča z 8. C. Treba spomenúť aj dvoch talentovaných hráčov z piateho ročníka, Andreja Blahutu z 5. A Lukáša Gondeca z 5. C, ktorí odohrali so svojimi staršími protihráčmi veľmi vyrovnané zápasy a sú prísľubom do budúcnosti. Turnaj ukázal,že na tohtoročných okresným majstrovstvách v stolnom tenise môžeme opäť bojovať o medailové umiestnenia nielen v kategórii žiakov, ale teraz už aj v kategóriižiačok.

• Otvorenie školského roka 5.9.2022

• Dňa 5.9.2022 sme slávnostne otvorili brány našej školy a privítali žiakov v novom školskom roku 2022/2023. Niektorí žiaci, tak ako po minulé roky, zasadli do svojich lavíc. Avšak pre prváčikov to bol prvý deň vo veľkej škole. Počasie nám prialo a tak sme mohli privítať slávnostne prvákov na školskom dvore. Nezaobišlo sa to bez odvzdávania putovnej ceruzky.

• NOČNÝ BEH 19.9.2022

• Pri príležitosti Európskeho týždňa mobility pozývame všetkých žiakov, zamestnancov, rodičov a priateľov školy na nočný beh uličkami Skalice.

Ide o nočný beh, takže platí pravidlo „vidieť a byť videný“. Reflexné prvky sú povinné, iné svetielkujúce prvky sú vítané.

Nejde o súťaž, ide o zážitok. V minulosti sa zúčastnilo 135 úžasných detí, rodičov, učiteľov a vychovávateľov z našej školy.

Prekonáme toto číslo?

Pomôžte nám s tým a príďte v pondelok o pol šiestej pred budovu našej školy, aby sme si mohli všetci spoločne zabehať.Tešíme sa na vás!🙂

• OZNAM 16.9.2022 -Účelové cvičenie

• V piatok 16. 9. 2022 sa nebude vyučovať podľa rozvrhu, ale všetky ročníky budú mať účelové cvičenie.

Na I. stupni 4 vyučovacie hodiny /do 11:35 hod/

a na II. stupni 5 vyučovacích hodín /do 12:35 hod/.

Po ukončení účelového cvičenia bude ešte prebiehať stravovanie žiakov.

V prípade nepriaznivého počasia sa uskutočnia aktivity OŽaZ v interiéri školy.

DODATOK : Samozrejme v piatok 16.9. 2022 bude školský klub detí otvorený aj ranný aj poobedňajší, tak ako v iné dni vyučovania.

Ďakujeme za pochopenie.