• Rozlúčka so školským rokom 2022/2023 🏫

• Školským dvorom znie “Aj tak sme stále frajeri” lúčiacich sa deviatakov. Poďakovanie, kytička a slza v oku.Niečo končí a niečo iné začína.

Krásne leto prajeme všetkým žiakom, pedagógom a zamestnancom školy!

Dovidenia 4. septembra.

• Ocenenie žiakov základných škôl 🏆

• 28. júna  boli ocenení najlepší absolventi skalických základných a stredných škôl, medzi nimi aj naši deviataci: Nela Šebestová, Eliáš Barcal a Adam Mošať.

Spolu s triednymi učiteľkami a riaditeľkou školy boli prijatí na mestskom úrade a slávnostne zapísaní do knihy mesta.

Gratulujeme a želáme veľa úspechov v ďalšom štúdiu.

• 1.ročník Športovej olympiády žiakov 1.st. 👟

• Dňa 27.6. sa uskutočnil 1. ročník Športovej olympiády žiakov 1. stupňa. Súťažili medzi sebou žiaci 1.-2. a 3.-4. ročníka v rôznych športových disciplínach. Žiaci si skvele zašportovali, naučili sa byť fair play a za výborné výkony boli odmenení diplomami a vecnými cenami. Ďakujeme športovcom za skvelé výkony, povzbudzujúcim za motiváciu a pani učiteľke Duffkovej za organizáciu tejto vydarenej akcie.