• ORGANIZÁCIA VYUČOVANIA od utorka 6. 9. 2022

Príchod žiakov do školy – od 7.45 hod. (všetky triedy):

VCHOD č. 1 – žiaci II. stupňa

VCHOD č. 2 – žiaci I. stupňa

• Žiaci prvého ročníka od utorka 6.9. do piatku 9.9. budú mať 3 vyučovacie hodiny. Následne bude prebiehať stravovanie prvákov (v čase 11.00 – 11.40 hod.). Podľa riadneho rozvrhu sa budú učiť až od pondelka od 12. 9..

• Rodičia prvákov, ktorí sa nestravujú v školskej jedálni a nenavštevujú ŠKD, si prídu vyzdvihnúť deti zo školy po 3. vyuč. hodine (cca 10:45 hod). Čakajú ich pred školou, do budovy školy nevstupujú (VCHOD č. 1).

• Rodičia prvákov, ktorí sa v jedálni stravujú, ale nechodia do ŠKD, prídu pre deti po štvrtej vyučovacej hodine (11:40 hod). Čakajú ich pred školou, do budovy školy nevstupujú (VCHOD č. 1).

• Žiaci 2. – 4. ročníka majú v utorok a stredu 4 vyučovacie hod. (11.35 hod.). Stravovanie žiakov 2. – 4. ročníka bude prebiehať po 4. vyuč. hodine.

• Žiaci 5. – 9. ročníka majú v utorok a stredu 5 vyučovacích hod. (12.30 hod.). Stravovanie žiakov bude prebiehať po 5. vyučovacej hodine.

• Od štvrtka 8.9. už bude vyučovanie žiakov 2. - 9. ročníka prebiehať podľa riadneho rozvrhu.

Prevádzka ŠKD: príchod detí do ranného klubu je od 6.30 – 7.30 hod., poobedný klub je do 16.00 hod.

• Pri preberaní detí z poobedného ŠKD je otvorený výhradne VCHOD č. 1, kde po zazvonení na zvonček oznámte pani vrátničke meno svojho dieťaťa a pani vrátnička vám vaše dieťa zavolá. Prosím, buďte pri čakaní trpezliví. Do budovy školy nevstupujte.

Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť!

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci!

V pondelok 5. septembra 2022 ZŠ, Strážnická 1 v Skalici opäť otvorí svoje brány.

Príchod žiakov do školy bude prebiehať nasledovne:

8.00 hod. prvý ročník – v prípade priaznivého počasia VCHOD č.3, v prípade nepriaznivého počasia VCHOD č.1

8.30 hod. 2. až 4. ročník - VCHOD č.2

8.30 hod. 5. až 9. ročník - VCHOD č.1

Slávnostné otvorenie školského roka

V prípade priaznivého počasia sa privítanie prvákov uskutoční na školskom dvore (hracia plocha pri vchode č.3), v prípade nepriaznivého počasia sa privítanie uskutoční v jedálni školy.

Otvorenie školského roka žiakov 2. – 9. ročníka bude prebiehať v jednotlivých triedach a bude trvať dve vyučovacie hodiny /cca do 10:00 hod/.

Zákonný zástupca pred nástupom žiaka do školy elektronicky vyplní „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa, ktoré nájde v EduPage (cez Štart – Žiadosti/Vyhlásenia – Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti – platné od 15.8.2022).

Zákonní zástupcovia žiakov, ktorí si objednali v škole antigénové testy v júni, sú povinní vykonať antigénový test žiakovi ešte pred nástupom do školy a informovať školu o jeho výsledku prostredníctvom Edupage (Štart – Žiadosť/Vyhlásenie – Domáci AG samotest – oznámenie o použití)

Školský klub detí bude v prevádzke od utorka 6. septembra 2022 - ranný klub od 6:30 do 7:45 hod a poobedný klub do 16:00 hod.

Školská jedáleň bude v prevádzke taktiež od utorka 6. septembra 2022.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu!