• Výlet do arény Team Up

• Dňa 16.6. 2022 vyrazili naši deviataci na koncoročný výlet do Bratislavy. Ich cieľom bol originálny zábavný park v štýle pevnosti Boyard – Team Up. V hernej zóne si pri plnení jednotlivých úloh preverili svoje fyzické sily, psychickú odolnosť, komunikačné zručnosti i tímového ducha. Arénu odporúčame navštíviť všetkým, ktorí sa chcú zabaviť a upevniť kolektívneho ducha.

• Maksík

• Aj tento školský rok sa deti tretieho a štvrtého ročníka zúčastnili matematickej súťaže MAKSÍK. Po piatich kolách riešenia matematických úloh sa dočkali vyhodnotenia. Medzi najlepších riešiteľov súťaže MAKSÍK sa dostali Romanka Mikulková a Miško Roman z 3.B a Martinko Dobiš zo 4.D. Všetkým riešiteľom blahoželáme, všetci si zaslúžia pochvalu za celoročnú prácu.

• Exkurzia Viedeň

• Dnes vyrazili naši piataci na exkurziu do Viedne. Najprv navštívili Dom mora, ktorý okrem morského sveta púta návštevníkov krásnym výhľadom na celú Viedeň z terasy na 11 poschodí. Potom sa prešli po najznámejšej nákupnej ulici Mariahilferstrasse až k Prírodovednému múzeu. Následne prešli cez Hofburg až na námestie Sv. Štefana, kde mohli obdivovať krásu Dómu sv. Štefana. Výlet zakončili návštevou zábavného parku Prater, na ktorý sa všetci najviac tešili. Povozili sa na ruskom kole Riesenrad a vyskúšali aj mnohé iné atrakcie. Domov dorazili unavení, ale plní zážitkov.